kuchyně | nábytek | osvětlení | doplňky
návrhy a realizace interiérů
Stolky

Tomasella

www.gruppotomasella.it
Historie firmy Tomasella začíná od roku 1948 a nyní se řadí mezi přední italské výrobce nábytku. Značka se zaměřuje na výrobu moderního i klasického nábytku do obývacích pokojů, ložnic, šaten, jídelny a studentských pokojů. Tomasella disponuje mnohými doplňky jako jsou tapety, koberce, svítidla, zrcadla a polštáře. Součástí skupiny Gruppo Tomasello je značka Zanette, která se soustředí na velmi náročné klienty. Udává moderní trendy v obývacích pokojích, ložnicích a šatních systémech.
Tomasella - 33
Tomasella - Bloom
Tomasella - Brigitte
Tomasella - Caruso
Tomasella - Eclisse
Tomasella - Joy wood
Tomasella - Joy


Nicoline Italia

www.nicoline.it
Italská značka Nicoline Italia nabízí širokou škálu modulových sedacích souprav, křesel a konferenčních stolků různých stylů. Nicoline Italia disponuje též sedačkami s polohovatelnými mechanismy. Velkou výhodou těchto sedaček je skloubení designu, funkčnosti, a to vše za velice příjemné ceny.


Cattelan Italia

www.cattelanitalia.com

Společnost CATTELAN ITALIA je rodinná firma, která byla založená roku 1979. CATTELAN ITALIA působí jako prestižní značka na nábytkářském trhu. Ve spolupráci s předními architekty a designéry nabízí jídelní stoly větších rozměrů, židle a křesla, knihovny, domácí kanceláře, konferenční stolky, světla a další doplňkový sortiment, vkusně kombinující mnoho materiálů - dřevo, sklo, kůži a kov.

Cattelan Italia - Theo
Cattelan Italia - Scacco
Cattelan Italia - Otto
Cattelan Italia - Lingotto
Cattelan Italia - Kadir
Cattelan Italia - Falco
Cattelan Italia - Viper
Cattelan Italia - Yo-yo
Cattelan Italia - Atari
Cattelan Italia - Alien


Sovet Italia

www.sovet.com
Firma Sovet Italia byla založena na konci 80. let šesti trevisanskými sklenáři. Křehký svět skla a zrcadel je doménou této italské sklárny. Z její produkce pochází zejména konferenční stolky, jídelní stoly a zrcadla těch nejrůznějších rozměrů i tvarů z extra čirého průhledného i barevného skla. SOVET vyniká funkčností a stylem svých výrobků, navíc vždy originálním designem.
Sovet Italia - 3 FEET
Sovet Italia - FROG
Sovet Italia - NIDO
Sovet Italia - PIKTOR
Sovet Italia - QUADRO
Sovet Italia - REGOLO ROUND
Sovet Italia - REGOLO SQUARE
Sovet Italia - SLIM


Arketipo

arketipo.it
Luxusní italský výrobce kvalitních designových sedaček s dlouholetou tradicí nabízí nábytek pro váš interiér, a to především sedací soupravy, křesla, konferenční stolky a další. Společnost vznikla ve Florencii, která je proslulá jako vývozce kvalitních látek. Pokračovali tedy v tradici textilní výroby, ze které později přešli na výrobu čalouněného nábytku s důrazem na detail a precizní ruční práci.
Arketipo - Planet
Arketipo - Petra
Arketipo - Nelson
Arketipo - Moon invaders
Arketipo - Lith
Arketipo - Isola
Arketipo - Douglas
Arketipo - Aka


Bonaldo

www.bonaldo.it
Kolekce firmy Bonaldo jsou vyráběny v Italii. Vytváří je nejlepší designéři a tým odborníků. Bonaldo používá kvalitní materiály a drží původní hodnoty: kreativita, kvalita a inovace. Šířka výrobního programu najde uplatnění ve všech obytných místnostech.
Bonaldo - Voila
Bonaldo - Tectonic
Bonaldo - Ribbon
Bonaldo - Planet
Bonaldo - Peble
Bonaldo - Orion
Bonaldo - Fragment
Bonaldo - Duffy
Bonaldo - Arbor


Miniforms

www.miniforms.com
Italský výrobce nábytku s osobitým stylem. Výrobce designového nábytku a doplňků Miniforms vznikl v Itálii na začátku roku 1970 jako odnož INVITA, výrobce stolů a bytových doplňků. Navrhují designové kousky s výraznými avantgardními barvami a čistými liniemi. Jejich jedinečné, výrazné produkty jsou v interiéru nepřehlédnutelné.
Miniforms - Zero
Miniforms - Porcino
Miniforms - Pezzo
Miniforms - Illo
Miniforms - Gaudo
Miniforms - Cicca
Miniforms - Bino
Miniforms - Acco


Tonon

www.tononitalia.com
Jedna z nejznámějších mezinárodních značek ve světě židlí a stolů. Společnost se vyznačuje neustálým posunem v oblasti materiálů a používaných technologií. Všechny výrobky vynikají neobyčejným vzhledem a na jejich kvalitu se lze naprosto spolehnout. Veškerá výroba probíhá v Itálii, a tak si TONON neustále dohlíží na kvalitu svých výrobků.
Tonon - Diamonds
Tonon - Frame
Tonon - Sheels
Tonon - Time
Tonon - Upcoffe


Desalto

www.desalto.it
Společnost založena v roce 1950 se drží filosofie originálního designu. Koncept výrobků je založen na neustálém technickém a technologickém vývoji a je navržen tak, aby byl co nejvíce funkční. Výsledkem tohoto přístupu je mnoho produktů, které se staly mezinárodně uznávanými bestsellery. Desalto si může činit nárok na titul „výrobce designu”.
Desalto - Softer than Steel
Desalto - Element
Desalto - Helsinki 15
Desalto - Helsinki 30
Desalto - Hexagon
Desalto - Mini clay
Desalto - Mixit glass
Desalto - Twister


Vitra

www.vitra.com
Švýcarská společnost, jejichž výrobky spojuje technická dokonalost tvůrčího génia předních světových návrhářů. Cílem je vytvářet nábytek a doplňky, které jsou funkční a inspirující. Dlouhověkost materiálů, konstrukce a estetika jsou hlavní zásadou.
Vitra  - Butterfly
Vitra  - Cork family
Vitra  - Hocker
Vitra  - Elephant
Vitra  - Wiggle
Vitra  - Wiggle