kuchyně | nábytek | osvětlení | doplňky
návrhy a realizace interiérů
Komody

Tomasella

www.gruppotomasella.it
Historie firmy Tomasella začíná od roku 1948 a nyní se řadí mezi přední italské výrobce nábytku. Značka se zaměřuje na výrobu moderního i klasického nábytku do obývacích pokojů, ložnic, šaten, jídelny a studentských pokojů. Tomasella disponuje mnohými doplňky jako jsou tapety, koberce, svítidla, zrcadla a polštáře. Součástí skupiny Gruppo Tomasello je značka Zanette, která se soustředí na velmi náročné klienty. Udává moderní trendy v obývacích pokojích, ložnicích a šatních systémech.
Tomasella - Athena
Tomasella - Kross
Tomasella - Piccadilly
Tomasella - Replay
Tomasella - Vip cristal


Jesse

jesse.it
Italská tradiční značka založena na počátku 20. století nabízí širokou škálu nábytku, kterým lze zařídit téměř každou místnost ve vaší domácnosti. Vyniká zejména svými otevřenými šatními systémy. Veškerá výroba probíhá striktně na území Itálie, díky čemuž si firma drží tu nejlepší kvalitu.
Jesse - Feel
Jesse - Plan
Jesse - Plume
Jesse - Shade
Jesse - Strand
Jesse -


Cattelan italia

www.cattelanitalia.com

Společnost CATTELAN ITALIA je rodinná firma, která byla založená roku 1979. CATTELAN ITALIA působí jako prestižní značka na nábytkářském trhu. Ve spolupráci s předními architekty a designéry nabízí jídelní stoly větších rozměrů, židle a křesla, knihovny, domácí kanceláře, konferenční stolky, světla a další doplňkový sortiment, vkusně kombinující mnoho materiálů - dřevo, sklo, kůži a kov.

Cattelan italia - Weber
Cattelan italia - Standard
Cattelan italia - Paramount
Cattelan italia - Metropole
Cattelan italia - Labyrinth
Cattelan italia - Kayak
Cattelan italia - Chelsea
Cattelan italia - Horizont
Cattelan italia - Europa
Cattelan italia - Europa keramik


Arketipo

www.arketipo.com
Luxusní italský výrobce kvalitních designových sedaček s dlouholetou tradicí nabízí nábytek pro váš interiér, a to především sedací soupravy, křesla, konferenční stolky a další. Společnost vznikla ve Florencii, která je proslulá jako vývozce kvalitních látek. Pokračovali tedy v tradici textilní výroby, ze které později přešli na výrobu čalouněného nábytku s důrazem na detail a precizní ruční práci.
Arketipo - Endor
Arketipo - Aura


Miniforms

www.miniforms.com

Italský výrobce nábytku s osobitým stylem. Výrobce designového nábytku a doplňků Miniforms vznikl v Itálii na začátku roku 1970 jako odnož INVITA, výrobce stolů a bytových doplňků. Navrhují designové kousky s výraznými avantgardními barvami a čistými liniemi. Jejich jedinečné, výrazné produkty jsou v interiéru nepřehlédnutelné.

Miniforms - Skap x
Miniforms - Mademoiselle
Miniforms - Galena
Miniforms - Enza
Miniforms - Caruso
Miniforms - Caixa
Miniforms - Tola
Miniforms - Stoya


Capo d'Opera

www.capodopera.it

Italská společnost, která byla založena v roce 1991. Specializuje se na výrobu vysoce kvalitního interiérového nábytku.

Capo d'Opera - Zurich
Capo d'Opera - Aero
Capo d'Opera - Box
Capo d'Opera - Segno
Capo d'Opera - Show