kuchyně | nábytek | osvětlení | doplňky
návrhy a realizace interiérů
Knihovny

Tomasella

www.gruppotomasella.it
Historie firmy Tomasella začíná od roku 1948 a nyní se řadí mezi přední italské výrobce nábytku. Značka se zaměřuje na výrobu moderního i klasického nábytku do obývacích pokojů, ložnic, šaten, jídelny a studentských pokojů. Tomasella disponuje mnohými doplňky jako jsou tapety, koberce, svítidla, zrcadla a polštáře.Součástí skupiny Gruppo Tomasello je značka Zanette, která se soustředí na velmi náročné klienty. Udává moderní trendy v obývacích pokojích, ložnicích a šatních systémech.
Tomasella - A053
Tomasella - A066
Tomasella - A075
Tomasella - A088
Tomasella - Krea wall panelling


Jesse

www.jesse.it
Italská tradiční značka založena na počátku 20. století nabízí širokou škálu nábytku, kterým lze zařídit téměř každou místnost ve vaší domácnosti. Vyniká zejména svými otevřenými šatními systémy. Veškerá výroba probíhá striktně na území Itálie, díky čemuž si firma drží tu nejlepší kvalitu.
Jesse  - Aleph
Jesse  - Buk
Jesse  - Librerie pensili
Jesse  - Manhattan


Arketipo

www.arketipo.com

Luxusní italský výrobce kvalitních designových sedaček s dlouholetou tradicí nabízí nábytek pro váš interiér, a to především sedací soupravy, křesla, konferenční stolky a další. Společnost vznikla ve Florencii, která je proslulá jako vývozce kvalitních látek. Pokračovali tedy v tradici textilní výroby, ze které později přešli na výrobu čalouněného nábytku s důrazem na detail a precizní ruční práci.

Arketipo - Target
Arketipo - Lady bird
Arketipo - Endor


Bonaldo

www.bonaldo.it
Italský výrobce nábytku. Vytváří je nejlepší designéři a team odborníků. Bonaldo poižívá kvalitní materiály a drží se původních hodnot: kreativita, kvalita a inovace. Šířka výrobního programu najde uplatnění ve všech obytných místnostech.
Bonaldo - April
Bonaldo - April
Bonaldo - Cubic glass
Bonaldo - Cubic
Bonaldo - Fun
Bonaldo - june
Bonaldo - May
Bonaldo - Rain


Desalto

www.desalto.it
Společnost založena v roce 1950 se drží filosofie originálního designu. Koncept výrobků je založen na neustálém technickém a technologickém vývoji a je navržen tak, aby byl co nejvíce funkční. Výsledkem tohoto přístupu je mnoho produktů, které se staly mezinárodně uznávanými bestsellery. Desalto si může činit nárok na titul „výrobce designu”.
Desalto  - Armida
Desalto  - Double me
Desalto  - Fill
Desalto  - Hang
Desalto  - Helsinki libreria
Desalto  - Mini boox


Cattelan italia

www.cattelanitalia.com

Společnost CATTELAN ITALIA je rodinná firma, která byla založená roku 1979. CATTELAN ITALIA působí jako prestižní značka na nábytkářském trhu. Ve spolupráci s předními architekty a designéry nabízí jídelní stoly větších rozměrů, židle a křesla, knihovny, domácí kanceláře, konferenční stolky, světla a další doplňkový sortiment, vkusně kombinující mnoho materiálů - dřevo, sklo, kůži a kov.

Cattelan italia - Arsenal
Cattelan italia - Airport
Cattelan italia - Dna
Cattelan italia - Estoril
Cattelan italia - Harlem
Cattelan italia - Hudson
Cattelan italia - Joker


Capo d'Opera

www.capodopera.it

Italská společnost, která byla založena v roce 1991. Specializuje se na výrobu vysoce kvalitního interiérového nábytku.

Capo d'Opera - Fiction
Capo d'Opera - Arda
Capo d'Opera - Multibox