kuchyně | nábytek | osvětlení | doplňky
návrhy a realizace interiérů
Postele

Arketipo

www.arketipo.com
Luxusní italský výrobce kvalitních designových sedaček s dlouholetou tradicí nabízí nábytek pro váš interiér, a to především sedací soupravy, křesla, konferenční stolky a další. Společnost vznikla ve Florencii, která je proslulá jako vývozce kvalitních látek. Pokračovali tedy v tradici textilní výroby, ze které později přešli na výrobu čalouněného nábytku s důrazem na detail a precizní ruční práci.
Arketipo - Auto-reverse dream
Arketipo - Crazy dreams
Arketipo - Windsor dream


Tomasella

www.gruppotomasella.it
Historie firmy Tomasella začíná od roku 1948 a nyní se řadí mezi přední italské výrobce nábytku. Značka se zaměřuje na výrobu moderního i klasického nábytku do obývacích pokojů, ložnic, šaten, jídelny a studentských pokojů. Tomasella disponuje mnohými doplňky jako jsou tapety, koberce, svítidla, zrcadla a polštáře. Součástí skupiny Gruppo Tomasello je značka Zanette, která se soustředí na velmi náročné klienty. Udává moderní trendy v obývacích pokojích, ložnicích a šatních systémech.
Tomasella - Charlie
Tomasella - Sasso
Tomasella - Nuvola
Tomasella - Joker
Tomasella - Fusion
Tomasella - Clio
Tomasella - Krea
Tomasella - Plaid
Tomasella - Prado
Tomasella - Prestige
Tomasella - Skyline
Tomasella - Sogno
Tomasella - Tablet


Cattelan italia

www.cattelanitalia.com
Společnost CATTELAN ITALIA je rodinná firma, která byla založená roku 1979. CATTELAN ITALIA působí jako prestižní značka na nábytkářském trhu. Ve spolupráci s předními architekty a designéry nabízí jídelní stoly větších rozměrů, židle a křesla, knihovny, domácí kanceláře, konferenční stolky, světla a další doplňkový sortiment, vkusně kombinující mnoho materiálů - dřevo, sklo, kůži a kov.
Cattelan italia - Adam
Cattelan italia - Alexander
Cattelan italia - Amadeus
Cattelan italia - Bjorn
Cattelan italia - Dylan
Cattelan italia - Edward
Cattelan italia - Patrick


Samoa division

www.bsideletti.it
Italský výrobce kvalitních sedaček a postelí. Společnost vznikla v 70. letech 20. století jako lokální výrobce. Svými inovacemi a nápady se Samoa postupně vypracovala mezi přední výrobce čalouněného nábytku schopným vyrábět pohovky, rozkládací pohovky a lůžka vysoké kvality, řemeslného zpracování a atraktivního designu za příjemné ceny.

Samoa division - Time
Samoa division - Tender
Samoa division - Premium
Samoa division - Point
Samoa division - Nick
Samoa division - Just
Samoa division - Join
Samoa division - Fun
Samoa division - Arty


Jesse

jesse.it
Italská tradiční značka založena na počátku 20. století nabízí širokou škálu nábytku, kterým lze zařídit téměř každou místnost ve vaší domácnosti. Vyniká zejména svými otevřenými šatními systémy. Veškerá výroba probíhá striktně na území Itálie, díky čemuž si firma drží tu nejlepší kvalitu.
Jesse         - Charme
Jesse         - Elysee
Jesse         - Baldo
Jesse         - Ala
Jesse         - Tang
Jesse         - Plaza
Jesse         - Mylove


BONALDO

www.bonaldo.it
Kolekce firmy Bonaldo jsou vyráběny v Itálii. Vytváří je nejlepší designéři a tým odborníků. Bonaldo používá kvalitní materiály a drží se původních hodnot: kreativita, kvalita a inovace. Šířka výrobního programu najde uplatnění ve všech obytných místnostech.
BONALDO - Wing
BONALDO - True
BONALDO - Toolate
BONALDO - Squaring
BONALDO - Picabia
BONALDO - Picabia
BONALDO - Owen
BONALDO - Kenobi
BONALDO - Giotto
BONALDO - Joe
BONALDO - Blanket
BONALDO - Alvar
BONALDO - Basket


Milano bedding

www.milanobedding.it
Milano Bedding - to je unikátní spojení technologie a kvality, které se zrodilo z malé italské rodinné firmy, jež světově proslula rozkládacími mechanismy. Milano Bedding je nyní světovým leaderem na poli rozkládacích pohovek, kde skvěle kombinuje design s důrazem na detail.
Milano bedding - Martinica
Milano bedding - Fiji
Milano bedding - Barbados
Milano bedding - Barth
Milano bedding - Bora
Milano bedding - Raja
Milano bedding - Samoa


Orme

www.ormedesign.com/
Italská společnost Orme navrhuje různá řešení pro přidání hodnoty do vašich obytných prostor prostřednictvím svých kolekcí nábytku. Nabízí obývací pokoje a ložnice, šatní skříně a nábytek. Perfektně interpretují moderní životní styl.
Orme - Ariel
Orme - Comodo
Orme - Cupido
Orme - Matisse
Orme - Arche


FLEXTEAM

flexteam.it
Italský výrobce nábytku. V sortimentu nabízí postele, sedačky, rozkládací sedačky, křesla a doplňky. Přináší kvalitní zařízení a nábytek do ložnice, moderní spací prostory, postele, palandy.
FLEXTEAM - Venice
FLEXTEAM - Reef
FLEXTEAM - Miller
FLEXTEAM - Aspen
FLEXTEAM - Fly
FLEXTEAM - Charles B.