kuchyně | nábytek | osvětlení | doplňky
návrhy a realizace interiérů
Komody

Tomasella

www.gruppotomasella.it
Historie firmy Tomasella začíná od roku 1948 a nyní se řadí mezi přední italské výrobce nábytku. Značka se zaměřuje na výrobu moderního i klasického nábytku do obývacích pokojů, ložnic, šaten, jídelny a studentských pokojů. Tomasella disponuje mnohými doplňky jako jsou tapety, koberce, svítidla, zrcadla a polštáře. Součástí skupiny Gruppo Tomasello je značka Zanette, která se soustředí na velmi náročné klienty. Udává moderní trendy v obývacích pokojích, ložnicích a šatních systémech.
Tomasella - Athena
Tomasella - Atlante
Tomasella - Diagonal
Tomasella - Madison
Tomasella - Metropolis
Tomasella - Oliver


Bonaldo

www.bonaldo.it
Italský výrobce nábytku. Vytváří je nejlepší designéři a team odborníků. Bonaldo poižívá kvalitní materiály a drží se původních hodnot: kreativita, kvalita a inovace. Šířka výrobního programu najde uplatnění ve všech obytných místnostech.
Bonaldo - Frame sideboard
Bonaldo - Note sideboard
Bonaldo - Outline
Bonaldo - Shade
Bonaldo - Spring
Bonaldo - Sunrice
Bonaldo - Tratto


Cattelan Italia

www.cattelanitalia.com

Společnost CATTELAN ITALIA je rodinná firma, která byla založená roku 1979. CATTELAN ITALIA působí jako prestižní značka na nábytkářském trhu. Ve spolupráci s předními architekty a designéry nabízí jídelní stoly větších rozměrů, židle a křesla, knihovny, domácí kanceláře, konferenční stolky, světla a další doplňkový sortiment, vkusně kombinující mnoho materiálů - dřevo, sklo, kůži a kov.

Cattelan Italia - Europa keramik
Cattelan Italia - Labyrinth
Cattelan Italia - Kayak
Cattelan Italia - Chelsea
Cattelan Italia - Europa
Cattelan Italia - Horizont
Cattelan Italia - Weber
Cattelan Italia - Metropole
Cattelan Italia - Paramount
Cattelan Italia - Standard


Jesse

jesse.it
Italská tradiční značka založena na počátku 20. století nabízí širokou škálu nábytku, kterým lze zařídit téměř každou místnost ve vaší domácnosti. Vyniká zejména svými otevřenými šatními systémy. Veškerá výroba probíhá striktně na území Itálie, díky čemuž si firma drží tu nejlepší kvalitu.
Jesse         - Plume
Jesse         - De Ville
Jesse         - Feel
Jesse         - Shade
Jesse         - Stage