kuchyně | nábytek | osvětlení | doplňky
návrhy a realizace interiérů
Skříně a šatny

Tomasella

www.gruppotomasella.it
Historie firmy Tomasella začíná od roku 1948 a nyní se řadí mezi přední italské výrobce nábytku. Značka se zaměřuje na výrobu moderního i klasického nábytku do obývacích pokojů, ložnic, šaten, jídelny a studentských pokojů. Tomasella disponuje mnohými doplňky jako jsou tapety, koberce, svítidla, zrcadla a polštáře. Součástí skupiny Gruppo Tomasello je značka Zanette, která se soustředí na velmi náročné klienty. Udává moderní trendy v obývacích pokojích, ložnicích a šatních systémech.
Tomasella - Anta Cristal
Tomasella - Anta Kross
Tomasella - Anta Kryzia
Tomasella - Anta Madras
Tomasella - Anta Puzzle
Tomasella - Anta Segno
Tomasella - Anta Strike


Orme

www.ormedesign.com
Italská společnost Orme navrhuje různá řešení pro přidání hodnoty do vašich obytných prostor prostřednictvím svých kolekcí nábytku. Nabízí obývací pokoje a ložnice, šatní skříně a nábytek. Perfektně interpretují moderní životní styl.
Orme - Glass hinged door
Orme - Diago sliding door
Orme - Art Hinged door
Orme - Gola hidgen door
Orme - Inca hinged door
Orme - Liscia hinged door
Orme - Line hinged door


Mistral

www.mistralbedrooms.com
Italský výrobce Mistral přichází s nabídkou nábytkových konceptů pro děti všeho věku. Pro nejmenší ratolesti jsou navrženy kolekce Babies, pro školáky jsou to kolekce Children a nechybí ani kolekce pro teenagery Boys- girls. Vždy se jedná o dokonalou hru barev či naopak přírodní výraz. Záleží jen na klientovi a jeho přáních.
Mistral - Anta gola
Mistral - Anta Liscia
Mistral - Anta Quadra
Mistral - Anta tablet
Mistral - walk in closet naked


Jesse

jesse.it
Italská tradiční značka založena na počátku 20. století nabízí širokou škálu nábytku, kterým lze zařídit téměř každou místnost ve vaší domácnosti. Vyniká zejména svými otevřenými šatními systémy. Veškerá výroba probíhá striktně na území Itálie, díky čemuž si firma drží tu nejlepší kvalitu.
Jesse         - Club
Jesse         - Play
Jesse         - Glass
Jesse         - Hopus
Jesse         - Icona
Jesse         - Loom
Jesse         - Numa