kuchyně | nábytek | osvětlení | doplňky
návrhy a realizace interiérů
židle

Cane-line

www.cane-line.com
Cane-Line je dánská společnost s více než čtvrtstoletím zkušeností v oblasti venkovního a vnitřního nábytku. Všechny produkty poskytují jedinečný komfort, který umožní trávit dlouhé letní večery na terase nebo na zahradě. V jejich nabídce naleznete nejen zahradní nábytek, ale také slunečníky, poufy, chladící odkládací stolky, venkovní koberce či venkovní sprchy. Všechny produkty jsou vyráběny nebo tkány ručně a vynikají zejména svou odolností vůči vodním i povětrnostním vlivům.
Cane-line  - Copenhagen chair
Cane-line  - SIDD chair
Cane-line  - SPIN rattan, natural
Cane-line  - Casima dining chair
Cane-line  - Copenhagen chair, aqua
Cane-line  - Blend chair
Cane-line  - Traveller folding chair, White, Cane-line Tex


Varaschin

www.varaschin.it
Italský výrobce designového moderního nábytku. S produkty této značky můžete dopřát komfort a eleganci vašim zahradám, terasám, balkonům, dvorkům.
Varaschin -
Varaschin -
Varaschin -
Varaschin -


Tonon

www.tononitalia.com
Jedna z nejznámějších mezinárodních značek ve světě židlí a stolů. Společnost se vyznačuje neustálým posunem v oblasti materiálů a používaných technologií. Všechny výrobky vynikají neobyčejným vzhledem a na jejich kvalitu se lze naprosto spolehnout. Veškerá výroba probíhá v Itálii, a tak si TONON neustále dohlíží na kvalitu svých výrobků.
Tonon - Corda
Tonon - Corda
Tonon - River snake
Tonon - River Stone
Tonon - River table


Tribú

www.tribu.com
Designový nábytek značky TRIBÚ je správná volba pro Vaši terasu. Belgická rodinná značka TRIBÚ přináší diskrétní luxus a exkluzivitu na terasu a zahradu. Patří mezi světovou špičku v daném odvětví.
Tribú - BRANCH OUTDOOR
Tribú - CTR
Tribú - NEUTRA OUTDOOR
Tribú - NODI
Tribú - REGISTA
Tribú - TOSCA
Tribú - VINTAGE OUTDOOR