kuchyně | nábytek | osvětlení | doplňky
návrhy a realizace interiérů
Stolní

Brokis

www.brokis.cz
Velice známá česká firma specializující se na výrobu designových svítidel. Když se skloubí umění českých sklářských mistrů s těmi nejlepšími designéry vznikají jedinečné kolekce svítidel značky Brokis. Tradiční ručně foukané sklo je základním stavebním kamenem každého výrobku, avšak zdaleka ne jediným, důmyslně jej kombinují s dalšími vytříbenými materiály, jako jsou dřevo a ručně opracovaný kov.
Brokis - Ivy table
Brokis - Macaron
Brokis - Ivy table
Brokis - Balloons
Brokis - Jack o´lantern
Brokis - Lightline
Brokis - Macaron
Brokis - Mona small
Brokis - Mona small
Brokis - Muffins


Marset

www.marset.com
Společnost Marset byla založena ve 40. letech ve Španělsku jako rodinný podnik, věnující se původně odlévání kovu. Postupem času se proměnila ve značku specializující se na výrobu svítidel, přičemž dodnes čerpají z desetiletí zkušeností se zpracováním materiálů. V současné době se soustředí již výhradně na dekorativní svítidla do interiéru i exteriéru, se kterými sbírá prestižní ocenění za design. V nabídce Marset najdete moderní svítidla s propracovaným designem různých materiálů.
Marset - Dipping light
Marset - Bolita
Marset - Bicoca
Marset - Bicoca
Marset - FollowMe
Marset - Ginger
Marset - FollowMe
Marset - Mercer
Marset - Scantling
Marset - Theia
Marset - Vetra


Artemide

www.artemide.com
Je jedním z globálních lídrů v odvětví rezidenčního osvětlení a high-end profesionálů. Tento přední výrobce vždy spolupracoval s nejznámějšími mezinárodními designéry. Tato svítidla jsou považována na mezinárodní úrovni za ikony současného designu. Používají inovativní zdroje osvětlení a ekologické kompatibilní materiály.
Artemide - Dalú
Artemide - Come together
Artemide - Boalum
Artemide - Amami
Artemide - Demetra
Artemide - Choose
Artemide - La petite
Artemide - Laguna
Artemide - Lesbo
Artemide - Melampo
Artemide - Nessino


Prandina

www.prandina.it
Prandina je italská společnost, která začala svou činnost navrhováním interiérových svítidel v roce 1982. Od roku 2005 je členem ADI – italská asociace průmyslového designu. Od počátků Prandina uznává tvůrčí design, přesnost, jednoduchost a nadčasové tvary. Díky tomu brzy dosáhla uznání na mezinárodním trhu. Pro společnost je typická ruční práce se sklem, avšak v poslední době vyvíjí produkty i s jinými materiály.
Prandina - Mico
Prandina - Luisa
Prandina - Glam
Prandina - Gift
Prandina - Elle
Prandina - Diver
Prandina - Bima
Prandina - Sino
Prandina - Novia


Axo light

www.axolight.it
Je jednou z nejdynamičtějších společností navrhující a produkující osvětlení. U jejich výrobků se snoubí italská vášeň a design. Díky spolupracím s významnými návrháři Axo Light vytvořila dvě linie, které nabízejí všestranné řešení: Axo Light dekorativní linie, jež zahrnuje tak technické produkty s LED světelným zdrojem a Lightecture. Jejich charakteristickým rysem je elegantní výroba v kombinaci s důrazem na detail. Jejich hlavním cílem je ztělesnit hodnoty a emoce prostřednictvím kreativity.
Axo light  - Aibu
Axo light  - Cut
Axo light  - Skirt
Axo light  - Orchid
Axo light  - Trio


Viabizzuno

www.viabizzuno.com
Společnost Viabizzuno patří mezi značky, které v poslední době udávají směr designu osvětlení svým pojetím světla jako prostorotvorného prvku architektury. Produkty italské firmy navrhované významnými designéry a architekty, jako jsou Peter Zumthor, Claudio Silvestrin, Jean Nouvel nebo David Chipperfield, se vyznačují propracovaností, čistotou tvarů a inovativními nápady.
Viabizzuno - Tavola
Viabizzuno - Mon amour
Viabizzuno - Lanterna n55
Viabizzuno - Ninfea
Viabizzuno - Un litro di luce
Viabizzuno - Un litro di luce


Rendl light

www.rendl.cz
Česká firma nabízející velké množství jedinečných světel pro každou příležitost.
Rendl light - Ritzy
Rendl light - Plaza S
Rendl light - Monaco
Rendl light - Heidi