kuchyně | nábytek | osvětlení | doplňky
návrhy a realizace interiérů
Vestavná

Tal

www.tal.be
Belgická firma soustředící se na výrobu technických svítidel do interiéru i exteriéru. Věnují svoji pozornost především kvalitě za použití nejlepších dostupných materiálů a povrchových úprav. Samozřejmostí jsou též neustálé inovace v oblasti technologických postupů a designu.
Tal - Mini intana
Tal - Helax
Tal - Micro tommy
Tal - Mini tommy
Tal - Orion
Tal - Mini intana
Tal - Tommy


Artemide

www.artemide.com
Je jedním z globálních lídrů v odvětví rezidenčního osvětlení a high-end profesionálů. Tento přední výrobce vždy spolupracoval s nejznámějšími mezinárodními designéry. Tato svítidla jsou považována na mezinárodní úrovni za ikony současného designu. Používají inovativní zdroje osvětlení a ekologické kompatibilní materiály.
Artemide - A. Sharping
Artemide - Algoritmo Metamorfosi 2.0
Artemide - Algoritmo system
Artemide - Everything
Artemide - Hoy
Artemide - Pad 80
Artemide - Parabola


Axo light

www.axolight.it
Je jednou z nejdynamičtějších společností navrhující a produkující osvětlení. U jejich výrobků se snoubí italská vášeň a design. Díky spolupracím s významnými návrháři Axo Light vytvořila dvě linie, které nabízejí všestranné řešení: Axo Light dekorativní linie, jež zahrnuje tak technické produkty s LED světelným zdrojem a Lightecture. Jejich charakteristickým rysem je elegantní výroba v kombinaci s důrazem na detail. Jejich hlavním cílem je ztělesnit hodnoty a emoce prostřednictvím kreativity.
Axo light - Crystal spotlight
Axo light - Fairy
Axo light - Favilla
Axo light - Fedora
Axo light - Nafir
Axo light - Spillray