kuchyně | nábytek | osvětlení | doplňky
návrhy a realizace interiérů
Pohovky a sofa

Arketipo

www.arketipo.com

Luxusní italský výrobce kvalitních designových sedaček s dlouholetou tradicí nabízí nábytek pro váš interiér, a to především sedací soupravy, křesla, konferenční stolky a další. Společnost vznikla ve Florencii, která je proslulá jako vývozce kvalitních látek. Pokračovali tedy v tradici textilní výroby, ze které později přešli na výrobu čalouněného nábytku s důrazem na detail a precizní ruční práci.

Arketipo - Inkas
Arketipo - Autoreverse
Arketipo - Rail
Arketipo - Moss
Arketipo - Plat
Arketipo - Moss
Arketipo - Lotus
Arketipo - Inkas
Arketipo - Loft
Arketipo - Ego
Arketipo - Best
Arketipo - Atlas
Arketipo - Windsor
Arketipo - Starman


SAMOA Divani

www.samoadivani.com

Italský výrobce kvalitních sedaček a postelí. Společnost vznikla v 70. letech 20. století jako lokální výrobce. Svými inovacemi a nápady se Samoa postupně vypracovala mezi přední výrobce čalouněného nábytku schopným vyrábět pohovky, rozkládací pohovky a lůžka vysoké kvality, řemeslného zpracování a atraktivního designu za příjemné ceny.

SAMOA Divani - Touch
SAMOA Divani - Sugar
SAMOA Divani - Sense
SAMOA Divani - Posh line
SAMOA Divani - Living chic
SAMOA Divani - Jest droll
SAMOA Divani - Free
SAMOA Divani - Drive


Nicoline Italia

www.nicoline.it
Italská značka Nicoline Italia nabízí širokou škálu modulových sedacích souprav, křesel a konferenčních stolků různých stylů. Nicoline Italia disponuje též sedačkami s polohovatelnými mechanismy. Velkou výhodou těchto sedaček je skloubení designu, funkčnosti a to vše za velice příjemné ceny.
Nicoline Italia -
Nicoline Italia -
Nicoline Italia -
Nicoline Italia -


BONALDO

www.bonaldo.it

Kolekce firmy Bonaldo jsou vyráběné v Itálii. Vytváří je nejlepší designéři a team odborníků. Bonaldo používá kvalitní materiály a drží se původních hodnot: kreativita, kvalita a inovace. Šířka výrobního programu najde uplatnění ve všech obytných místnostech.

BONALDO - Peaunut air
BONALDO - Paraiso-plus
BONALDO - peaunut b.
BONALDO - Panorama
BONALDO - Papillon
BONALDO - Hiro
BONALDO - Gossip
BONALDO - Coral
BONALDO - Cave
BONALDO - Bandy
BONALDO - Arno sofa


MINIFORMS

www.miniforms.com

Italský výrobce nábytku s osobitým stylem. Výrobce designového nábytku a doplňků Miniforms vznikl v Itálii na začátku roku 1970 jako odnož INVITA, výrobce stolů a bytových doplňků. Navrhují designové kousky s výraznými avantgardními barvami a čistými liniemi. Jejich jedinečné, výrazné produkty jsou v interiéru nepřehlédnutelné.

MINIFORMS -
MINIFORMS -


Flexteam

www.flexteam.it
Italský výrobce nábytku. V sortimentu nabízí postele, sedačky, rozkládací sedačky, křesla a doplňky. Přináší kvalitní zařízení a nábytek do ložnice, moderní spací prostory, postele, palandy. http://www.flexteam.it

Flexteam - Reef
Flexteam - William
Flexteam - Planet 016
Flexteam - Madison
Flexteam - Light desert
Flexteam - James b.
Flexteam - Henry
Flexteam - Extra-Norman
Flexteam - Andy
Flexteam - Albert-Gold


MILANO BEDDING

www.milanobedding.it
Milano Bedding - to je unikátní spojení technologie a kvality, které se zrodilo z malé italské rodinné firmy, jež světově proslula rozkládacími mechanismy. Milano Bedding je nyní světovým leaderem na poli rozkládacích pohovek, kde skvěle kombinuje design s důrazem na detail.
MILANO BEDDING -
MILANO BEDDING - Douglas
MILANO BEDDING - Garrison
MILANO BEDDING - Jeremie
MILANO BEDDING - Joe
MILANO BEDDING - Morgan
MILANO BEDDING -


Dialma brown

www.dialmabrown.it
Poměrně mladá společnost založená v roce 2007, která ušla během prvního desetiletí obrovský kus cesty a velice rychle se dostala do povědomí nábytkářského světa. Vyniká zejména kombinováním kontrastních stylů, které ale ve výsledku překvapí dokonalou harmonií a jedinečným designem. Kvalita zpracování je samozřejmostí.
Dialma brown - DB005146
Dialma brown - DB004960
Dialma brown - DB003972
Dialma brown - DB004789
Dialma brown - Sofa DB002970
Dialma brown - DB005150


Italiana divani

www.italianadivani.it
Domácí pocit harmonie, krásy a kvality, i tak by se dala charakterizovat křesla, sedačky a doplňky z výrobní dílny značky ITALIANA DIVANI. Jak už název napovídá, ITALIANA DIVANI je ryze italská společnost, jejíž produkty se vyznačují především elegancí a funkčností. Při výrobě křesel, sedaček a doplňků čerpá ITALIANA DIVANI z více než dvacetiletých tradic a zkušeností. Výsledkem je dokonalé spojení řemeslného zpracování a příjemného designu.
Italiana divani - Madison
Italiana divani - Time
Italiana divani - Metropole capitonne
Italiana divani - Metropole
Italiana divani - People


Vitra

www.vitra.com
Švýcarská společnost, jejichž výrobky spojuje technická dokonalost tvůrčího génia předních světových návrhářů. Cílem je vytvářet nábytek a doplňky, které jsou funkční a inspirující. Dlouhověkost materiálů, konstrukce a estetika jsou hlavní zásadou.
Vitra - Alcove Highback
Vitra - Cyl Sofa
Vitra - Freeform Sofa
Vitra - Mariposa 3-Seater
Vitra - Polder Compact
Vitra - Soft Modular sofa