kuchyně | nábytek | osvětlení | doplňky
návrhy a realizace interiérů
Křesla

Nicoline Italia

www.nicoline.it
Italská značka Nicoline Italia nabízí širokou škálu modulových sedacích souprav, křesel a konferenčních stolků různých stylů. Nicoline Italia disponuje též sedačkami s polohovatelnými mechanismy. Velkou výhodou těchto sedaček je skloubení designu, funkčnosti a to vše za velice příjemné ceny.
Nicoline Italia -
Nicoline Italia -
Nicoline Italia -
Nicoline Italia -


Arketipo

www.arketipo.com
Luxusní italský výrobce kvalitních designových sedaček s dlouholetou tradicí nabízí nábytek pro váš interiér, a to především sedací soupravy, křesla, konferenční stolky a další. Společnost vznikla ve Florencii, která je proslulá jako vývozce kvalitních látek. Pokračovali tedy v tradici textilní výroby, ze které později přešli na výrobu čalouněného nábytku s důrazem na detail a precizní ruční práci.
Arketipo - Overdrive
Arketipo - Lol:)
Arketipo - Belair
Arketipo - Fly
Arketipo - Giglio
Arketipo - Kono
Arketipo - Love
Arketipo - Monterrey
Arketipo - Ozio
Arketipo - Barracuda
Arketipo - Jupiter


Tomasella

www.gruppotomasella.it
Historie firmy Tomasella začíná od roku 1948 a nyní se řadí mezi přední italské výrobce nábytku. Značka se zaměřuje na výrobu moderního i klasického nábytku do obývacích pokojů, ložnic, šaten, jídelny a studentských pokojů. Tomasella disponuje mnohými doplňky jako jsou tapety, koberce, svítidla, zrcadla a polštáře. Součástí skupiny Gruppo Tomasello je značka Zanette, která se soustředí na velmi náročné klienty. Udává moderní trendy v obývacích pokojích, ložnicích a šatních systémech.
Tomasella - Loft
Tomasella - Flower
Tomasella - Giglio
Tomasella - Flower componible
Tomasella - Vanessa
Tomasella - Soft
Tomasella - Comodo


Bonaldo

www.bonaldo.it
Kolekce firmy Bonaldo jsou vyráběny v Itálii. Vytváří je nejlepší designéři a tým odborníků. Bonaldo používá kvalitní materiály a drží se původních hodnot: kreativita, kvalita a inovace. Šířka výrobního programu najde uplatnění ve všech obytných místnostech. Křesla Bonaldo jsou typická kvalitnou matrací a možností rozložení.
Bonaldo -
Bonaldo -
Bonaldo -
Bonaldo -


Tonon

www.tononitalia.com
Jedna z nejznámějších mezinárodních značek ve světě židlí a stolů. Společnost se vyznačuje neustálým posunem v oblasti materiálů a používaných technologií. Všechny výrobky vynikají neobyčejným vzhledem a na jejich kvalitu se lze naprosto spolehnout. Veškerá výroba probíhá v Itálii, a tak si TONON neustále dohlíží na kvalitu svých výrobků.
Tonon - Atmosphere
Tonon - Firstclass
Tonon - Loft
Tonon - Matchball
Tonon - One for two
Tonon - Pyramid
Tonon - Question mark
Tonon - Shape
Tonon - Stage
Tonon - Wave


Vitra

www.vitra.com
Švýcarská společnost, jejíž výrobky spojuje technická dokonalost tvůrčího génia předních světových návrhářů. Filosofií společnosti je vytvářet nábytek a doplňky, které jsou funkční a inspirující. Kladou důraz na dlouhověkost používaných materiálů, konstrukci a neopomíjí ani estetickou stránku svých výrobků.
Vitra - Amoebe
Vitra - Cité
Vitra - Fauteuil de Salon
Vitra - Grand Repos
Vitra - Heart Cone Chair
Vitra - La Chaise
Vitra - Monopod
Vitra - Slow Chair


Italiana divani

www.italianadivani.it
Domácí pocit harmonie, krásy a kvality, i tak by se daly charakterizovat křesla, sedačky a doplňky z výrobní dílny značky ITALIANA DIVANI. Jak už název napovídá, ITALIANA DIVANI je ryze italská společnost, jejíž produkty se vyznačují především elegancí a funkčností. Při výrobě křesel, sedaček a doplňků čerpá ITALIANA DIVANI z více než dvacetiletých tradic a zkušeností. Výsledkem je dokonalé spojení řemeslného zpracování a příjemného designu.
Italiana divani - Allen
Italiana divani - Bloom
Italiana divani - Lounge
Italiana divani - Metropole capitonne
Italiana divani - Tery