kuchyně | nábytek | osvětlení | doplňky
návrhy a realizace interiérů

ABENTAX s.r.o.

www.abentax.czVedení účetnictví a daňové evidence
Daňový poradce

SEKYRA GROUP

www.sekyragroup.czHlavní náplní podnikatelské činnosti skupiny Sekyra Group, a.s. jsou realitní investice, development komerčních a rezidenčních nemovitostí. Profesionálních služeb skupiny využívají především zákazníci z řad mezinárodních korporací, tuzemských i zahraničních investorů, stejně jako kupující či nájemci jednotlivých bytových jednotek.

Simply Short Term Development, družstvo

www.simplydevelopment.czToto je developerské družstvo, právnická osoba, která investuje vlastní zdroje do developerských projektů, obchodních podílů ve firmách, nákupů nemovitostí za účelem pronájmu.

Technistone

www.technistone.czSpolečnost Technistone je špičkovým světovým výrobcem tvrzeného kamene s více jak 20letou historií. Technistone je známý především výrobou vysoce odolných, spolehlivých, exkluzivních kuchyňských desek, technický kámen ale najde své uplatnění i v podobě dlažby či koupelnových obkladů.

GORDANA GLASS

www.gordanaglass.czGordana je citlivá, vzácná bytost s velkými tvůrčími předpoklady. Dokáže je mimořádně krásně uplatnit právě ve skle. Její komorní plastika představuje vícevýznamové objekty, které ve světě světla vypráví v každém okamžiku jiný, originální příběh.